בזכות הכפרות שלכם
אנשים יהנו מהחג

דמי פדיון כפרות למי שבאמת צריך

מנהג ישראל לקחת תרנגול או תרנגולת בכדי שהתרנגול יכפר על מעשינו ישנם שלוקחים כסף ונותנים לצדקה בכדי שהצדקה תכפר על מעשים הלא טובים שעשינו במשך השנה . כך היה בבית המקדש שהחוטא היה מביא קורבן בכדי לכפר על מעשיו .

הרב ירון פרידמן מזמין אותכם להשתתף במנהג זה ולתרום עבור פעילותו הנפלאה במשך השנה . הרב ירון משמח את גיל הזהב וכן את החולים בבתי הרפואה . מעניק זמן ומרץ רב להגיע לחיילי צה"ל ולשמח אותם בחגים וכן להעביר שיעורי תורה .

בצדקה שלכם תתן את הכוח לרב ירון להעשיר את פעילותו ולהגיע לעוד אנשים עם סלי מזון עבור החג הקרב וכן לשאר החגים אשר יבוא עלינו לטובה .

העניקו בלב רחב וביד פתוחה ותזכו לשנה טובה ומתוקה

מנהג ישראל לקחת תרנגול בעשרת ימי תשובה ולסובבו מעל ראשנו בכדי שהקב"ה יעביר את חטאינו אל התרנגול וכך יכפר על מעשים לא טובים שעשינו. בשנים האחרונות התפשט המנהג לתת כסף לצדקה במקום התרנגול  ובכך להטות את כף המאזניים בראש השנה ולזכות אותנו בעוד מצווה בימים הנוראיים.

הרב ירון פרידמן מזמין אתכם להשתתף במנהג זה ולתרום עבור פעילותו הנפלאה במשך השנה . הרב ירון משמח את גיל הזהב וכן את החולים בבתי הרפואה . מעניק זמן ומרץ רב להגיע לחיילי צה"ל ולשמח אותם בחגים וכן להעביר שיעורי תורה .

הצדקה שלכם תיתן את הכוח לרב ירון להעשיר את פעילותו ולהגיע לעוד אנשים עם סלי מזון עבור החג הקרב וכן לשאר החגים אשר יבוא עלינו לטובה .

העניקו בלב רחב וביד פתוחה ותזכו לשנה טובה ומתוקה

רגע לפני שנעבור לדף התרומה נאמר נוסח
זה בכוונה

בְּנֵי אָדָם יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת, אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל: יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת, וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק: אֱוִילִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם, וּמֵעֲווֹנוֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ: כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם, וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת: וַיִּזְעֲקוּ אֶל אֲ־דֹנָי בַּצַּר לָהֶם, מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם: יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם, וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם: יוֹדוּ לַא־דֹנָי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם: אִם יֵשׁ עָלָיו | מַלְאָךְ מֵלִיץ, אֶחָד מִנִּי אָלֶף, לְהַגִּיד לְאָדָם יָשְׁרוֹ: וַיְחֻנֶּנּוּ, וַיֹּאמֶר, פְּדָעֵהוּ מֵרֶדֶת שַׁחַת, מָצָאתִי כֹפֶר:
זֶה חֲלִיפָתִי, זֶה תְּמוּרָתִי, זֶה כַּפָּרָתִי. זֶה הַכֶּסֶף יֵלֵךְ לִצְדָקָה, וַאֲנִי אֵלֵךְ לְחַיִּים טוֹבִים אֲרֻכִּים וּלְשָׁלוֹם

יש לומר את נוסח התפילה 3 פעמים

טיפה בים הפעילות של הרב ירון פרידמן